30.4.2021 9:49
Už je to tady! Bylo spuštěno hlasování o nejlepších nápadech pro Šestku. Hlasovat můžete od 30. dubna až do 31. května.
Pojďte do toho taky a řekněte o tom všem svým sousedům, kolegům, spolužákům. Hlasovat může každý, kdo má vřelý vztah k Praze 6. Vybírat můžete z 18 skvělých nápadů. Prohlížet si je a hlasovat pro své favority můžete na stránkách Nápadu pro Šestku https://www.napadprosestku.cz/hlasovani/
Hlasování probíhá elektronicky prostřednictvím webových stránek. Pro jedno hlasování bude vyžadována autorizace pomocí SMS zprávy. Hlasující tedy musí disponovat mobilním telefonem. Pro hlasující bez přístupu k internetu je možné hlasovat s asistencí referenta participace přímo na úřadě MČ Praha 6, Českoslovenké armády 23.
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alexander Sjatkovský
3 let před

prima nápad

Anonymní
3 let před

Jako špatný nápad se mi zdá psí hřiště na Petřinách mezi ulicemi Krásného a Na Okraji. V blízkosti je školka i škola. Často vidím pejskaře, kteří po svém psovi výkaly neseberou a někdy ani sebrat z trávy nejdou. V okolí hřiště se bude kumulovat větší počet psů. Navíc se mezi domy bude rozléhat štěkot a bude rušit místní obyvatele (sama bydlím v Břevnově). V blízkém okolí je lesík, Klášterní zahrada, obora Hvězda, velká plocha před Hvězdou a další.