HLASOVÁNÍ   NÁPAD PRO ŠESTKU III   BYLO UKONČENO!

 

Hlasujte, který nápad pro Šestku má být realizován!

Hlasování probíhá právě teď a tady. Hlasovat můžete až do 30. listopadu do půlnoci.

Nápadů k hlasování je celkem 21. Nejdříve vám představíme tzv. malé nápady s rozpočtem do 400 tisíc Kč – je jich celkem 14 a je na ně připraven celkový fond 2 miliony Kč. Následně můžete vybrat tzv. velké nápady s rozpočtem nad 400 tisíc Kč – těch je celkem 7 a jsou na ně připraveny 3 miliony Kč. Celkem tedy můžete rozdělit 5 milionů korun na realizaci Nápadů pro Šestku.

Před vstupem do hlasování vás pouze poprosíme o zadání unikátního SMS kódu, který ověří férovost hlasování – zkrátka že každý účastník může hlasovat jen jednou. Telefonní číslo tu slouží pouze k zaslání kódu, nikde se neukládá ani jinak nepoužívá, můžete být bez obav.

Tak pojďte do toho!

Hlasování

S kódem v SMS se můžete pustit do hlasování. Kliknutím na tlačítko Hlasovat se vám otevře dotazník, ve kterém vyberete nápady, které se vám líbí.

Stalo se Vám, že SMS s kódem nedorazila? Nezoufejte, napište nám na rvlasakova@praha6.cz a uveďte své telefonní číslo. Zatoulaný kód najdeme a spolu to pak v klidu vyřešíme, důležité je jen, abyste váš telefon při vstupu do hlasování zadali nejpozději 30. listopadu 23:59!!! Díky!

Hlasovat