1.7.2021 11:41

Praha 6 bude mít nové lavičky, dva revitalizované parky nebo například sportoviště pro seniory. Letošní ročník ankety, ve které lidé mohli aktivně nominovat a vybírat projekty na úpravu veřejného prostranství, končí dvanácti vítěznými návrhy. Z šesti desítek doručených nápadů postoupilo do finálního hlasování 18. Hlasování skončilo 7. června a 1118 hlasujících v něm vybralo následujících 12.

Rozšíření dětského hřiště Před Bateriemi

– Nový život parku Willyho Brandta

– Obnova parčíku mezi Hvězdou a Na Dlouhém lánu

– Lavičky k odpočinku

– Revitalizace dětského hřiště Chotkova

– Parčík pro motýly, brouky, kytičky a nás lidičky

– Hmyzí hotely pro Šestku

– Malované hřiště u ZŠ TGM v Ruzyni

– Chodník spojující ulice Na Dlouhém lánu a Nechanského

– Sportoviště pro seniory

– Altán na Dědině

– Břevnovský kulaťák

„Úspěšně jsme uzavřeli čtvrtý ročník Nápadu pro šestku a je vidět, že je stále co vylepšovat. Děkuji všem, kteří věnovali svůj volný čas a energii do úvah, jak vylepšit své okolí. Těm, kteří dali „do placu“ své nápady, i těm, kteří měli zájem se podílet na rozhodování. Štafetu teď přebíráme my na radnici. Na podzim začneme s přípravou vítězných projektů, souběžně pak probíhá i realizace nápadů z ročníků minulých,“ říká starosta Prahy 6 Ondřej Kolář.

Detailní popis jednotlivých projektů si můžete přečíst na těchto stránkách v sekci Nápady_Úspěšné nápady 2021

Část z přihlášených nápadů budou realizovány mimo program Nápad pro Šestku! K jejich realizaci přistoupí MČ v rámci již plánovaného strategického rozvoje Prahy 6. Jde např. o zapuštěné nádoby na tříděný odpad na Ořechovce, revitalizaci ruční pumpy u nádraží Praha – Dejvice a odpočinkovou část parku v Lotyšské ulici. Některé z přihlášených nápadů, které se nenachází na pozemcích ve svěřené správě městské části, byly pro jejich zajímavý záměr doporučeny k realizaci příslušným radním.

 

Detailní popis jednotlivých projektů si můžete přečíst na těchto stránkách v sekci Nápady

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments