Elektro-tříkolky pro seniory s omezenou pohyblivostí.

Nebyl zařazen do hlasování
2019
50°06'10.3"N 14°23'43.7"E / Jugoslávských partyzánů - Rooseveltova
1 000 000 Kč
Elektro-tříkolky pro seniory s omezenou pohyblivostí.

Praha 6 je krásná, má mnoho krásných parků a míst, kam mohou jít staří lidé trávit svůj čas. Nevyužijí ale sdílené koloběžky, kola, nohy dosluhují, chůze bolí. Na vybraná místa budou tedy umístěny skútry – elektro tříkolky ke sdílení starými lidmi, kteří se budou moci svézt.

Nápad Elektro tříkolky pro seniory s omezenou pohyblivostí bohužel nebyl doporučen k postupu do hlasování. Podle posouzení komise obsahuje nápad prvky podnikatelského záměru (provoz tříkolkového stanoviště) a generuje další roční náklady na provoz, není proto vhodný k realizaci v rámci projektu participativního rozpočtu Nápad pro Šestku.

0%

Na vybrané místo (které lze udělat i jinde) budou umístěny skútry – elektro tříkolky ke sdílení starými lidmi, kteří se budou moci svézt.

Nápad může začít v malém (2 skútry), jednoduchý přístřešek (i přenosný), jednoduchý web s rezervačním systémem, částečný úvazek pro správu a rezervaci přes telefon(senioři), případně možnost přistavení.

Předběžná kalkulace – vybudování a roční provoz:

  • 50 000 Kč – 2x tříkolka
  • 100 000 Kč – přístřešek /parkování / zajištění místa
  • 500 000 Kč – 1 úvazek HPP, na pilotní provoz správa parku včetně zajištění rezervací, objednávek, servisu atp. (lze uplatnit také pro aktivní seniory)
  • 100 000 Kč – inzerce a propagace + web a rezervační systém, tvorba systému uživatelů /kritéria atp.
  • zbytek: ostatní výdaje – servis apod., případně navýšení některé z položek dle potřeby

Vybrané místo může být: Jugoslávských Partyzánů roh s Rooseveltovou ulicí – blízko je nízkopodlažní tramvaj, prostor pro parking skútrů, možnost dojet do Stromovky atp.

 

 

50°06'10.3"N 14°23'43.7"E / Jugoslávských partyzánů - Rooseveltova


Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments