Průchod mezi ul. Africká a ul. Kladenská poblíž metra Bořislavka

Nebyl zařazen do hlasování
2019
50°05'50.4"N 14°21'44.9"E
200 000 Kč
Průchod mezi ul. Africká a ul. Kladenská poblíž metra Bořislavka

Zkvalitnění průchodu mezi ulicí Africká a ulicí Kladenská hojně využívaného při cestě na metro nebo tramvaj Bořislavka. Je sice v mapách, ale za mokra neschůdný a v noci neosvětlený.

Nápad Průchod mezi ul. Africká a ul. Kladenská poblíž metra Bořislavka bohužel nebyl doporučen k postupu do hlasování. Toto pěší spojení již bylo v minulosti řešeno variantní studií, která ukázala, že náklady na přípravu a realizaci projektu přesahují 1 milion Kč. Váš nápad tudíž nelze realizovat v rámci projektu Nápad pro Šestku. Komise doporučila toto pěší spojení realizovat podle existující studie s náklady cca 2,8 mil. Kč.

0%

Úprava cesty možná jako schody – nejlevnější varianta mě napadla využít betonové dlažební kostky, kterými se dláždí cesty mezi domy, nebo třeba zámková dlažba. Šířka alespoň metr, aby se dalo projít. Nutné je také zajistit osvětlení. Alespoň jednou pouliční lampou a nebo by stačilo umístit světlo, nejlépe na senzor na stavbu trafostanice/výměníku, který stojí hned vedle. Místo je momentálně v noci neosvětlené a bez baterie téměř neschůdné.

 

50°05'50.4"N 14°21'44.9"E


Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments