Velo Café Praha 6

Tento návrh byl zamítnut
Petr Vizina
2019
Velo Café Praha 6
Ideálně někde na Petřinách - ve čtvrti, kde je nástup na tzv. Křivoklátské stezky

Meeting point a zázemí jako výchozí bod k rekreačním i sportovním vyjížďkám na silničních kolech. Jízdy pro místní i návštěvníky Prahy 6.

Silniční cyklistika je v současnosti nejrychleji rostoucí segment aktivit volného času, sport spojující rekreační “hobíky” s výkonovými triatlonisty, zájemce o aktivní životní styl i fanoušky Le Tour nebo Gira. Nese v sobě zálibu v cestování po krajině, sport jako společný prožitek. Praha 6 je mimořádně situovaná k nástupu na tzv. Křivoklátské stezky, kam lze vyjet na dvě hodiny, ale i na celý den.

Tento trend, který buduje pospolitost založenou na společném zájmu a zážitku, by podpořil vznik Velo Café Praha 6. Nejde o typickou kavárnu, ale prostor, nabízející zázemí pro sportovní vyjížďky – stačí uzamykatelný prostor pro kola, sprchy a slušný kávovar. Instruktor/facilitátor nabízí vyjížďky na míru místním i návštěvníkům Prahy 6. A samozřejmě dobrou kávu, která je pohonnou hmotou silniční cyklistiky.

Umístění.

  • Ideálně Praha 6 – Petřiny, ve čtvrti kde je ideální nástup na tzv. Křivoklátské stezky, osm silničních okruhů ve směru jihozápadně od Prahy.

Odhad nákladů na realizaci:

  • V závislosti na dostupnosti prostor vybavených sprchou a uzamykatelným prostorem pro kola. Investice je koupě kávovaru plus poplatek pro instruktora cca 10 000 Kč měsíčně, podle počtu jízd.
250 000 Kč

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na