Venkovní ping pong v parku Willyho Brandta

Nebyl zařazen do hlasování
2019
50°06'15.9"N 14°24'06.1"E
87 000 Kč
Venkovní ping pong v parku Willyho Brandta

Menší park na rozhraní Dejvic a Bubenče je ve špatném stavu. Rádi bychom z tohoto zanedbaného kousku přírody v husté městské zástavbě udělali prostor, kam rádi přijdou děti i dospělí. Navrhujeme zde umístit venkovní stůl na ping pong (a současně s tím alespoň opravit rozbité lavičky). Ping pong venku je skvělá aktivita pro všechny věkové kategorie.

Nápad Venkovní ping pong v parku Willyho Brandta bohužel nebyl doporučen k postupu do hlasování. Vámi zvolený pozemek je určen pro hřiště mateřské školy, není tedy v tuto chvíli vhodnou lokalitou pro umisťování jiných aktivit. MČ počítá do budoucna s celkovou rekonstrukcí prostoru a jeho vybavení na základě koncepčních podkladů.

0%

Mezi ulicemi Rooseveltova a Chittusiho se nachází menší park Willyho Brandta. Horní část parku je ve špatném stavu. V parku není žádné vybavení. Všechny lavičky jsou rozbité a nacházejí se zde jen zbytky betonových konstrukcí. Rádi bychom z tohoto zanedbaného kousku přírody v husté městské zástavbě udělali prostor, kam rádi přijdou děti i dospělí. Menší městský park mezi činžovními domy je vhodné místo pro lehkou sportovní aktivitu.

Chtěli bychom zde umístit venkovní stůl na ping pong (a současně s tím opravit základní vybavení parku, zejména opravit rozbité lavičky). Venkovní ping pong je výborná aktivita pro děti i pro dospělé. Ping pong dokáže spojovat. Mohou ho hrát dvojice, čtveřice nebo i více dětí či dospělých (oblíbená obíhačka). Mohou ho hrát děti mezi sebou, staří s mladými, nemusíte být mistři sportu, abyste si ho užili. Venkovní ping pong se rozvíjí v mnoha světových metropolích.

Více obrázků, ilustrací, včetně podrobnějšího popisu a rozpočtu najdete v přílohách.

 


Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments